aktuality

Pokud chcete mít stále aktuální informace o dění v naší nemocnici, registrujte se k odběru novinek. Jakékoliv změny Vám budeme zasílat na Vámi požadavaný e-mail.

Jaké informace Vám budeme zasílat:

  • pozvánky na školící akce, semináře a jiné vzdělávací akce, které pořádá naše zdravotnické zařízení,
  • aktuální ordinační hodiny ambulancí,
  • novinky v léčbě a ošetřovatelství,
  • dlouhodobé dovolené lékařů nemocnice, prázdninový provoz,
  • rekonstrukce, uzavření ambulance, otevření nové ambulance.

V případě, že máte o tuto službu zájem, zašlete na e-mail marketing@dzas.cz své jméno a e-mailovou adresu a my Vás zařadíme do naší databáze.

Pokud chcete získávat i jiné než výše uvedené informace, nebo máte návrh na zlepšení poskytovaných služeb naší nemocnice, neváhejte nás kdykoliv informovat na e-mail marketing@dzas.cz. 

Odesláním kontaktních infromací na e-mail marketing@dzas.cz udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. souhlas se zpracováním poskytnutého elektronického kontaktu společnosti Dopravní zdravotnictví a.s., se sídlem Italská 560/37, 121 43  Praha 2, k zařazení do databáze za účelem zasílání obchodních sdělení týkající se zasílání aktuálních informací o školících akcích, novinkách a aktualitách společnosti, a to na dobu neurčitou.

V případě, že chcete ukončit odběr novinek Dopravního zdravotnictví a.s., zašlete na e-mail marketing@dzas.cz zprávu s předmětem NE.