Tiskové zprávy

Skrývá Vaše znaménko melanom? Nechte se bezplatně vyšetřit v Nemocnici s poliklinikou Praha Italská

7. 5. 2014

Nemocnice s poliklinikou Praha Italská, která je členem skupiny AGEL, se i v letošním roce připojí k Evropskému dni melanomu a nabídne zájemcům bezplatná vyšetření. Lidé tak budou mít možnost nechat si prohlédnout znaménka a poradit se s odborníky, a to v pondělí 12. května od 9.30 do 13.30 hodin v kožní ambulanci. Zájemci mohou přijít bez objednání. Akce má za cíl poukázat na nebezpečí kožní rakoviny a podpořit prevenci vzniku těchto onemocnění.

Nemocnice s poliklinikou Praha Italská získala statut kvalitní a bezpečné nemocnice

21. 6. 2013

Nemocnice s poliklinikou Praha Italská, která je členem skupiny AGEL, získala v těchto dnech akreditaci Spojené akreditační komise České republiky. Získaný akreditační certifikát je pro pacienty nemocnice garancí vysoké kvality poskytované zdravotní péče.

Společnost AGEL obdržela Čestné uznání za společenskou odpovědnost

12. 2. 2013 / Agel.cz

perexImageSrc Dalším prestižním oceněním se může pochlubit společnost AGEL, která koncem ledna obdržela Čestné uznání hejtmana Moravskoslezského kraje za společenskou odpovědnost. Hejtman Miroslav Novák společnost AGEL ocenil konkrétně za přijetí a realizaci myšlenek společenské odpovědnosti v oblastech sociální, ekonomické a environmentální.

Nemocnice s poliklinikou Praha Italská zve všechny zájemce na řadu bezplatných vyšetření v rámci Dne prevence

5. 10. 2012

Nechat si zdarma zkontrolovat svá znaménka, zrak, krevní tlak či hladinu cholesterolu v krvi mohou všichni zájemci v úterý 9. října od 14:00 do 17:00 hodin v Nemocnici s Poliklinikou Praha Italská. Poliklinika pořádá již posedmé pravidelnou akci „Den prevence“, v rámci které vyzývá veřejnost, aby nepodceňovala prevenci svého zdraví, a nabízí bezplatně řadu zajímavých vyšetření.

Nemocnici s Poliklinikou Praha Italská navštívil legendární fotbalista Antonín Panenka

9. 8. 2012

Mnozí ho nenazvou jinak než fotbalový kouzelník. A včera Antonín Panenka skutečně kouzlil. Mnohým pacientům Nemocnice s Poliklinikou Praha Italská totiž vykouzlil úsměv na tváři během povídání o své fotbalové kariéře. O tom, že byl zájem o legendárního fotbalistu velký, svědčí fakt, že si Antonín Panenka povídal s pacienty až do pozdního odpoledne. Pacienti se tak například dozvěděli, jak se dostal k fotbalu, kdy poprvé stál před kamerou, jaké ženy se mu líbí nebo jaké je jeho nejoblíbenější jídlo.

Nemocnice s poliklinikou Praha Italská dnes otevřela nově zrekonstruované prostory

3. 4. 2012

Nové moderní zrekonstruované prostory dnes slavnostně otevřela Nemocnice s Poliklinikou Praha Italská. Díky rekonstrukci za téměř třicet milionů korun tak čekají na pacienty kromě moderních prostor dvě nové ambulance pro dospělou a dětskou klientelu, nové Centrum jednodenní péče, včetně moderního operačního sálu. Kromě toho došlo také k rozšíření lůžkového fondu Léčebny dlouhodobě nemocných o 18 lůžek. Příjemnějšího prostředí se dočkali také zaměstnanci laboratoří, které byly v nemocnici rovněž kompletně zrekonstruovány.

Nemocnice s poliklinikou Praha Italská uspořádá Den prevence, na kterém nabídne řadu bezplatných vyšetření

26. 3. 2012

Den prevence uspořádá v úterý 27. března Nemocnice s poliklinikou Praha Italská, která je členem skupiny AGEL. Všichni příchozí budou moci v rámci preventivní akce podstoupit řadu vyšetření - od měření krevního tlaku, přes měření nitroočního tlaku až kontrolu pigmentových znamének. Den prevence se bude konat od 14.00 do 17.00 hodin.

Mladí hudebníci zpříjemnili předvánoční čas pacientům na LDN v Nemocnici s Poliklinikou Praha Italská

15. 12. 2011

Příjemné předvánoční zpestření si připravili pro pacienty Léčebny dlouhodobě nemocných Nemocnice s poliklinikou Praha Italská žáci Základní umělecké školy Ilji Hurníka. Mladí hudebníci dnes zahráli nemocným skladby velkých tvůrců, ale i staré vánoční koledy, aby tak navodili velmi příjemnou předvánoční atmosféru.

"NEPODCEŇUJTE PREVENCI!" Vzkazuje Nemocnice s poliklinikou Praha Italská a zve všechny zájemce na řadu bezplatných vyšetření

17. 10. 2011

Nechat si zdarma zkontrolovat svá znaménka, zrak, krevní tlak či hladinu cholesterolu v krvi mohou všichni zájemci zítra 18. října od 13:00 do 17:00 hodin v Nemocnici s Poliklinikou Praha Italská nad Hlavním vlakovým nádražím. Poliklinika pořádá akci pod názvem "Den prevence", v rámci které vyzývá veřejnost, aby nepodceňovala prevenci svého zdraví, a nabízí bezplatně řadu zajímavých vyšetření.

Uvolňující a vyživující parafínové zábaly začala nově nabízet Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

16. 5. 2011

Parafínové zábaly, které začala nově nabízet Nemocnice s poliklinikou Praha Italská, člen skupiny AGEL, jsou vhodné nejen k terapeutickým účelům, ale také pro kosmetické účely ke zlepšení estetických vad. Speciální vosk parafín je výborným pomocníkem při léčbě onemocnění kloubů a bolestech pohybového aparátu. Zábaly působí rovněž blahodárně na nervovou soustavu.

V Nemocnici Praha Italská začali bolesti léčit speciálními páskami

7. 4. 2011

Novou rehabilitační metodu "kinezio-tejpování" začala klientům nabízet Nemocnice s poliklinikou Praha Italská, která je členem skupiny AGEL. Tato technika vznikla v Japonsku a spočívá v nalepování speciálních pružných pásek na pokožku. Tejpy odbourávají bolesti ve svalech i kloubech, zlepšují funkci svalů, šlach a kloubů. Podporují krevní a mízní oběh a mají blahodárný vliv na hojení svalových ruptur.