Řekli o nás

Poděkování za vynikající přístup lékařů i sester ve Vašem zařízení

5. 11. 2014

Ing. Petr Moravec

Vážený pane řediteli,
chtěl bych touto cestou vyjádřit své poděkování za vynikající přístup lékařů i sester, který jsem měl možnost vždy osobně oceňovat po všechny roky, co jsem pacientem Vámi řízené nemocnice. Nejdéle o mě pečuje MUDr. P.Rybka, kterému vděčím za to, že udržuje můj vysoký tlak pod nebezpečnou hranicí. V poslední době, jak už to v důchodovém věku bývá, jsem též v péči urologického oddělení a mohu Vás ujistit, že díky vysoce profesionálnímu, pečlivému a současně lidsky vlídnému přístupu MUDr. L.Šonské i její sestry byly všechny úkony při prohlídce minulý týden mnohem přijatelnější, než jsem předtím s jistými obavami očekával.
Myslím, že se Vám i všem pracovníkům nemocnice daří vytvářet prostředí, které by mělo být vzorem pro všechna zdravotnická zařízení u nás.


Srdečně zdravím
Ing. Petr Moravec 

Poděkování panu řediteli a personálu

1. 10. 2014

Roman Harag, DiS

Vážený pane řediteli,
chtěl bych Vám poděkovat za příjemné, čísté a rekonstruované prostory Nemocnice s poliklinikou Praha Italská, kde jsem byl vyšetřen. Nemocnice a personál působí na pacienty velice přátelským dojmem. Zejména bych chtěl podědovat jmenovitě paní Jelínkové Janě (řed.), MUDr. Pospíšilovi, MUDr.Chlápkové a střednímu zdravotnickému,ale i ostatnímu personálu za profesionální a vstřícný přístup.

S pozdravem
Roman Harag, DiS 

Poděkování MUDr. Filipové

11. 9. 2014

Josef Sumerauer

Vážení,

již řadu let jsem v péči MUDr. Anny Filipové CSc, FESC, lékařky kardiologické ambulance NsP Praha Italská. Chci touto formou vyjádřit jmenované lékařce upřímné poděkování a hlubokou úctu nejen za její vysokou profesionalní úroveň s jakou přistupuje k mým zdravotním potřebám, ale i s jakou prezentuje samotnou léčbu vhodným výběrem co nejefektivnějších lékůyajišťujících minimalizaci obtíží.

Jednání paní doktorky Filipové vůči mé osobě, a dle získaných informací i k ostatním pacientům, je zobrazením její sounáležitosti a vysokých lidských a morálních hodnot. 

Proto velmi rád paní doktorce filipové vyjadřuji dík a úctu za její hodnotný souhrn pozitiv, které svým pacientům předává, a které velmi výrazně přispívají i k posílení důstojnosti a celospolečenského postavení samotné Nemocnice s poliklinikou Italská.

Budu vám velmi vděčen, když s obsahem tohoto dopisu seznámíte i zdravotnický personál tamní společnosti.

S pozdravem

Josef Sumerauer

Poděkování MUDr. Kastnerové a Magdaleně vodičkové z urologické ambulance

10. 7. 2014

Jiří Bína

Vážení,

jmenuji se Jiří Bína, je mě 70 let, jsem invalidní důchodce. Dne 10.6.2014 mě byla lékařkou Andreou Kastnerovou z oddělení urologie provedena biopsie prostaty. Před tímto vyšetřením mě byly poskytnuty veškeré informace k tomuto výkonu. Zejména jsem se opakovaně dotazoval na bolestivost tohoto zákroku. Bylo mě sděleno, že provedení biopsie prostaty nebolí. Moc jsem tomu nevěřil a zvažoval jsem odmítnutí. Vše mě opakovaně a trpělivě o bezbolestivosti ujišťovala i sestra Magdalena Vodičková. Stále jsem se této biopsie bál a proto 10.6.2014 jsem šel s obavami na tento výkon.

Když vše skončilo, mohu s klidným svědomím říci , že si velmi vážím a velice chválím paní doktorku Kastnerovou za její profesionalitu při tomto výkonu, kdy postupně říkala, co bude dělat, tak i sestru Vodičkovou za přípravu a pomoc vše zvládnout bez problémů.

Jsem vystrašený člověk z takových a podobných zákroků mám obavy, den předtím špatně spím a necítím se dobře. Celý zákrok trval tak 10-15 min. a veškerý strach zmizel již při odebrání prvního vzorku. Celý výkon je nebolestivý díky místnímu znecitlivění injekcí, která také nebolí. Přístup jak paní doktorky, tak tak sestry urologie je příkladný a výjimečně citlivý, čehož si velice vážím. Píši Vám proto, že si Vaší práce velice cením a mrzí mě to, že jsem Vám i přes Vaše ujišťování nevěřil. 

Přeji Vám hodně zdraví a úspěchů ve Vaší práci, spokojené pacienty a proto ještě jednou děkuji za Váš přístup a vlídné zacházení.

S pozdravem

Jiří Bína

Poděkování zdravotnickému personálu léčebny dlouhodobě nemocných

30. 6. 2014

Mgr. Jiří Šmidt

Dobrý den,

dovolte mně, abych vyjádřil velký dík a pochvalu celému zdravotnickému personálu pracujícímu pod vedením paní primářky MUDr. Ivy Novákové v léčebně dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací.

Moje maminka strávila na tomto oddělení ve třetím patře téměř dva měsíce po operaci zlomeniny kyčle.

Téměř každý den jsem ji zde navštěvoval a mohl jsem tak vidět s jakou péčí a profesionalitou přistupují pracovníci tohoto oddělení ke svým pacientům.

Chtěl bych všem touto cestou poděkovat. Mohu potvrdit, že je pravda, co máte na svých webových stránkách, že  předností vaší LDN je především přátelská a rodinná atmosféra. Personál opravdu s úsměvem za „milión dolarů“ přistupuje každý den ke svým pacientům a pomáhá jim najít ztracenou důvěru v sebe sama, v znovu uzdravení a dokáže je vrátit co nejvíce soběstačné do normálního života.

Ještě jednou děkuji.

S pozdravem

Mgr. Jiří Šmidt

Poděkování kolektivu LDN

19. 6. 2014

MUDr. Marie Vopatová

Vážení,

byla jsem hospitalizována na Vašem odd. LDN s rehabilitací od 5.3.2014 do 30.5.2014 po operaci levého kyčelního kloubu (náhrada kloubu endoprotézou po zlomenině).Během tohoto pobytu se můj zdravotní stav díky veškeré péči a též pečlivé rehabilitaci výrazně zlepšil. Proto patří můj dík všem, kteří se o to zasloužili, paní primářce MUDr. Novákové, staniční sestře paní Babáčkové, kolektivu sester a sanitářek a fyzioterapeutce B. Grigorové.

S pozdravem

MUDr. Marie Vopatová

Pochvala sestry Magdaleny Vodičkové

15. 4. 2014

Ing.František Hájek

Dovoluji si tímto způsobem poděkovat Vaší zdravotní sestře paní Magdaleně Vodičkové za ochotu při stanovení nejbižšího termínu prohlídky ve Vaší ambulanci, ačkoliv ještě nezačala ordinační doba. Rovněž tak za uklidnění a rozptýlení mé obavy z možné nepříjemné diagnozy.

S pozdravem

Ing.František Hájek,
soudní znalec z oboru
silniční dopravy a přepravy nabezpečných věcí

Pochvala LDN

28. 1. 2014

Dobrý den.

Minulý víkend jsem navštívila vaše oddělení LDN kde je dlouhodobě hospitalizovaná moje tetička.

Musím vyzvednout příkladnou práci sestry a zejména pana sanitáře Wolfa, kterého si tetička oblíbila hned první den a začala mu říkat Lubošek. A věřte že ona je k lidem hodně nepřístupná.

S tak laskavým přístupem k pacientům, s takovou starostlivostí, trpělivostí a věčnou ochotou spojenou s milým úsměvem v obličeji jsem se ještě nesetkala v žádném zdravotnickém zařízení. Těch zařízení za dobu pobytů mé tetičky jsem poznala velké množství a dnes můžu konstatovat, že takovou starostlivost jak od tohoto pána neměla nikdy v žádném. Tohle člověk jen tak nezažije.

Tetička je dost náročná osoba a v době mé návštěvy prosila o pomoc snad 10 krát a nikdy nebyla jen tak "obsloužena" aby se neřeklo. Vždy to bylo profesionální, s milým slovem a hlavně s viditelnou ochotou lidem pomáhat.

Je těžké popisovat chování, nejsem ta pravá která dokáže chválit a posuzovat lidi, ale tohle mě dostalo doslovně k slzám když jsem to viděla. O tetičce ani nemluvím. Ta se vyslovila že je to boží dar a ne člověk. Samozřejmě i přístup sloužící sestry byl příkladný. Ta byla hodně milá a ochotná vždy když ji tetička potřebovala.

Koncem těchto mých pár řádků chci ještě jednou poděkovat za vzornou starostlivost ve vašem zařízení. Přeji vám spoustu takových lidí kteří mají chuť pomáhat a ještě víc spokojených pacientů jako je moje tetička. Vaše zařízení budu díky tomu co jsem tam zažila vřele doporučovat.

Zůstávám s pozdravem a smekám před všemi kdo tuto práci vykonávají.

Ing. Věra Šimkovská

Poděkování Bc. Haně Tonarové

8. 1. 2014

Ing. Josef Lebr

Na konci listopadu jsem ukončil rehabilitační léčbu vyžádanou neurologickou klinikou 1. LFUK a VFN, kde se léčím na nervosvalové onemocnění po borelióze. Rehabilitace zcela splnila moje očekávání a projevila se pozitivními výsledky. Chci proto touto cestou poděkovat pí. Bc. Haně Tonarové za nevšední pozornost a zájem, se kterým se věnovala specifikám mého rehabilitačního cvičení. Současně rovněž za cenné rady po metodické stránce, aby se mi zlepšila a ulehčila chůze a stabilita. Vzhledem k její vzorové péči a dohodnuté sestavě účinných cviků mohu zdárně ve cvičení doma pokračovat. Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší práci.

Ing. Josef Lebr

Poděkování MUDr. Kastnerové

4. 12. 2013

Rosenkranc Zdeněk

Dnes jsem byl na urologii u paní Mudr.Kastnerové na cystoskopii.Měl jsem velký strach,že tento zákrok bude velmi bolestivý.Ba naopak.Tento zákrok je úplně bezbolestný.Ještě jednou děkuji paní doktorce i její sestřičce.Ostatním lidem ,kteří na cystoskopii půjdou nemusí mít žádný strach. 

Poděkování MUDr. Malesové

21. 10. 2013

Jiří Spal

Vážená paní docentko,

mnohokrát děkuji paní MUDr. Malesové a dvěma sestřičkám, které mi dne 19.8.2013 provedly kolonoskopické vyšetření. Díky jejich odbornému a milému přístupu jsem se po celou dobu cítil velmi komfortně. Na toto vyšetření mě poslal praktický lékař pan MUDr. Bělohlávek s doporučením: "Objednejte se v Italské, tam to dělají dobře". Měl pravdu.

S přáním hezkého dne

Jiří Spal

Poděkování p. Vernerové panu MUDr. Dolejšímu

11. 10. 2013

A. Vernerová

Vážený pane primáři,

chtěla bych Vám poděkovat za nás pacienty, kteří docházíme na oční vyšetření k panu MUDr.Dolejšímu. Jeho mimořádné jednání s námi je opravdu ojedinělé. Nejen, že nás pan doktor svědomitě prohlédne a předepíše příslušné léky - o tom bychom se snad ani nemuseli zmiňovat, ale on nám jasně, stručně a přitom laskavě vysvětlí, co je třeba. A to je právě tak výjimečné u "našeho" pana doktora Dolejšího. U většiny dalších lékařů totož postrádáme osobní, důvěryhodný vztah doktora k pacientovi, vždyť laskavé slovo odborníka je cennější než hrst léků.

Děkuji Vám za to, že máte ve Vašem teamu tak vzácného lékaře!

Vaše Vernerová

P.S. Nechci opomenout ani "mou" milou s. Blanku Votánkovou, i jí patří mé díky!

Uznání a poděkování MUDr. Kastnerové a Magdě Vodičkové

12. 8. 2013

Ing. Pavel K.

Dovolte mi, abych vyjádřil uznání a dík paní Dr. Andree Kastnerové a sestře Magdě Vodičkové za precizní urologické endoskopické vyšetření, a zároveň za příkladný přístup k pacientovi.
Kéž by takových zdravotníků bylo více.
A nebojte se endoskopie, vždyť nebolí a nikoho nezabije!
 
Ing. Pavel K

Pochvala A. Kastnerová

7. 8. 2013

Jiří K

Dobrý den,

Chci vyjádřit pochvalu urologické ordinaci – MUDr. A. Kastnerové a sestře M. Vodičkové za dobrou péči a pevné zdraví.

Jiří K. 23.10.1939

Pochvala MUDr. Kastnerové a Magdy Vodičkové

22. 7. 2013

Doc. Ing. Karel H., CSc.

Považuji za svou povinnost vyjádřit se k přístupu pracovnic urologické ambulance Nemocnice s poliklinikou Praha Italská. Paní MUDr. Andrea Kastnerová i zdravotní sestra Magda Vodičková mne překvapily milým a osobním přístupem k provedení biopsie prostaty , které  jsem  se ve svých 83 letech podrobil již potřetí, vždy na stejném pracovišti, z toho původně dvakrát u MUDr. Podušky.

 Protože mně nepřísluší jako technikovi posuzovat odbornou medicínskou stránku poskytnuté péče, přesto mohu ocenit jemné a ohleduplné provedení jak příprav, tak vlastního zákroku, který byl díky oběma pracovnicím absolutně bezbolestný, včetně pozákrokové péče.

 Navíc zvláště oceňuji podrobné informace písemnou formou o jednotlivých krocích zákroku včetně demonstrace a výkladu funkce použitého instrumentaria. 

Závěrem chci vyzvat případné pacienty, nebojte se biopsie Vaší prostaty, pokud se svěříte péči tak zkušených a ochotných pracovníků. Celé nemocnici Praha Italská přeji do dalších nelehkých let úspěchy a pokračování v modernizaci interiérů celé budovy. 

 

Praha, 18.07.2013                                                   Doc. Ing. Karel H, CSc.

Není čeho se bát!

22. 7. 2013

Jiří R

Všem pacientům s prostatou, kteří se bojí biopsie. 

    Není čeho se bát!! I já jsem podstoupil vyšetření prostaty a následnou biopsii u MUDr. A. Kastnerové. Mé obavy byly brzy rozptýleny milým, laskavým a přitom profesionálním přístupem jak jejím, tak i sestry M. Vodičkové, kdy mne obě průběžně informovaly co právě provádějí a proč to provádějí a citlivé zacházení s vyšetřovacími přístroji mne zbavylo i zbývajících obav, naprosto jsem necítil žádnou bolest a kdybych nebyl informován, že právě provádějí odběr vzorků, nevěděl bych o ničem. 

    Děkuji paní doktorce i sestře.   

    Jiří R.

Pochavala urologické oddělení

22. 7. 2013

Mgr. Pravoslav F.

Dobrý den přeji!
Chci tímto vyjádřit pochvalu vedení nemocnice-obzvláště pak jejímu personálnímu manažerovi, že je schopen vyhledat a najmout urologický tandem Mudr.Andreu Kastnerovou a její zdravotní sestru Magdalenu Vodičkovou.
Mám vleklé urologické problémy,vystřídal jsem několik specialistů ale až paní Mudr.Kastnerová a její sestra dokázaly ty problémy nejen pojmenovat ale i řešit a já díky ním věřím,že je i vyřeší!
Jelikož jsem přesvědčen o vysoké kvalitě profesní i lidské jak paní Mudr.Kastnerové tak její sestřičky tak mohu napsat : važte si toho,že můžete zaměstnávat lékaře i sestry takových kvalit. Mgr.Pravoslav F.

Poděkování MUDr. Kastnerové a Magdě Vodičkové

16. 7. 2013

Josef P.

Dne 10.7.2013 jsem se podrobil lékařskému zákroku – biopsii prostaty. I přes podrobné poučení lékařkou jsem měl jisté obavy. Po zákroku, který prováděla MUDr. Andrea Kastnerová za asistence sestry paní Magdy Vodičkové, mohu konstatovat, že celý zákrok proběhl v naprostém pořádku a bez velkých bolestí. Na základě tohoto konstatování bych chtěl oběma poděkovat, za provedení zákroku a pochválit jejich šetrný a profesionální přístup ke mně jako pacientovi. S pozdravem Ing. Josef P.

Poděkování rehabilitační ambulanci Nemocnice s Poliklinikou Praha italská

27. 6. 2013

Ivana N.

Vážený pane řediteli, Chtěla bych touto cestou vyjádřit hluboké poděkování panu Bc. Jandovi z rehabilitační ambulance,za velice profesionální a zejména lidský přístup ke mě.Nejen,že mi pomohl fyzicky a mohu být zase čiperná a užívat si krás života,ale pomohl mi i na duši.A to se nezapomíná.Kdyby byli všichni zdravotníci, jako pan Janda,bylo by na světě lépe.Prošla jsem rukama mnoha lékařů v jiných nemocnicích,ale byla jsem zklamaná.Ráda Vám zůstanu věrná i pro pozitivní přístup ostatních pracovníků na RHB ambulanci,včetně paní doktorky Jandové a jejích sestřiček.Již teď se nebojím,ačkoli s případnou nemocí navštívit ostatní místa Vaší nemocnice. Děkuji Ivana N.

Poděkování pracovnicím laboratoře Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

15. 5. 2013

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala sestřičkám z žilních odběrů za jejich úžasný lidský přístup a profesionalitu.
Děkuji :)

Poděkování Centru ortopedické péče Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

12. 4. 2013

Velký dík a uznání patří p.dr. Vaněčkovi a celému kolektivu sestřiček, především krásné a milé Gábině. Výborné a milé jednání po celou dobu pobytu jak ve dne, tak v noci. Naprostá pokojenost ve všech směrech. Moderní prostředí a veškeré zařízení. Přeji mnoho spojených pacientů a samé úspěchy. Martin K.

Poděkování ortopedii Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

20. 3. 2013

Velice děkujeme za perfektní a vzornou péči personálu a lékaře. Dlouho jsme se nesetkaly s tak milým, vstřícným přístupem a vybavením nemocnice. Děkujeme za vše. Iva P a Eliška P.
Plus veliké dík sálovým sestrám za péči.

Poděkování LDN Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

13. 3. 2013

Na Vinohradech a na Homolce jsem se takříkajíc podruhé narodil. V Italské jsem prožil druhé dětství - učil jsem se chodit, používat ruce. Zde jsem se opět stal dospělým člověkem :-). Všechny náhradní maminky a sestřičky byly skvělé, prostředí téměř domácké. Tak nějak jsem si rehabilitační hospitalizaci ve snu představoval. Chtěl bych všem poděkovat za přístup, péči, ale zároveň i toleranci a sdílení dobré nálady. Všechny tyto atributy valnou měrou přispívají ke zdravému návratu do života.

Ještě jednou díky všem a držím palce v další práci a zkvalitňování poskytovaného servisu. Mějte se krásně a ať Vás to baví, tak jako nás pacienty.

Jan. H.

0003

12. 12. 2012

Dobrý den, děkuji celému oddělení LDN s rehabilitací za péči, kterou jste mi 6 týdnu věnovali. Moc děkuji za vše i sestřičce Soně Štučkové. Moc mi pomáhala během celého pobytu. Vaše zdravotnické zařízení mohu všem doporučit. Moc děkuji a všem Vám přeji krásné vánoční svátky a hlavně hodně zdraví. Jarmila M. Kolín

Pochvala Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

27. 11. 2012

Ing. Milan H., Poděbrady

Vážení,

chtěl bych touto cestou poděkovat lékařům a jejich zdravotním sestrám za příkladnou lékařskou péči a profesionální přístup při mých pravidelných lékařských prohlídkách.
Jedná se o oddělení:

a) interny , paní MUDr. Jitka Koppová se zdravotní sestrou paní Jitkou Fifernovou
b) oddělení neurologie, paní MUDr. Michaela Jenšovská se zdravotní sestrou paní Evou Daňkovou
c) oddělení diabetologické ambulance paní MUDr. Zdeňka Radová se zdravotní sestrou paní Marií Neradovou

Děkuji a jsem s pozdravem

Pochvala Nemocnice s poliklinikou Praha Italská - LDN

26. 11. 2012

Dobrý den, jsem po TEP kyčelního kloubu a poslední 2 týdny jsem prožil ve vaší LDN (III. patro) na rehabilitaci. Moc rád bych alespoň touto cestou poděkoval všem lékařům, sestrám, rehabilitačním sestrám, prostě všem z LDN (III. patro), za jejich přístup a péči. Ještě jednou velký dík a přeji vám všem jen to nejlepší. Zdeněk S.

Poděkování LDN Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

31. 10. 2012

Vážený pane řediteli,
dovoluji si tímto vyjádřit poděkování za příkladnou péči, které se mi dostalo v průběhu rehabilitace po operaci mého kolene (TEP) na oddělení LDN ve 3.patře Vaší nemocnice. Můj dík za péči patří veškerému zdravotnickému personálu tohoto oddělení, nicméně osobně děkuji vedoucí lékařce MUDr.Novákové a staniční sestře paní Babáčkové. Zvláštní poděkování pak mám pro fyzioterapeutku paní Bartůškovou, která má svým uměním a vysokou odborností hlavní zásluhu na rychlé obnově mé mobility. Protože na jaře mne čeká operace druhého kolene můžete být ujištěn,že pro svojí rehabilitaci zvolím opět Vaší nemocnici a že ji budu doporučovat svým známým a spolupacientům. 

JUDr. Miroslav V.

Poděkování za péči LDN

15. 10. 2012

Vážený pane řediteli,

rád bych touto cestou poděkoval za veškerou péči, kterou Vaše nemocnice poskytla mé matce PhDr. Magdaleně Kadlecové během jejího pobytu na oddělení LDN s intenzivní rehabilitací. I když si slova uznání zaslouží prakticky celý personál uvedeného oddělení, chtěl bych na tomto místě zmínit především vedoucí lékařku paní MUDr. Ivu Novákovou a staniční sestru paní Blanku Babáčkovou. Můj zvláštní dík patří paní Martině Bartůškové za vysokou profesionalitu a lidskou citlivost, které projevovala při každodenních rehabilitačních cvičeních s mou matkou. Kéž by se s takovýmto jednáním, jaké vykazoval kolektiv Vašich pracovníků, setkávali pacienti i v ostatních zdravotnických zařízeních!

Jaromír K.

Nemocnice s poliklinikou Praha Italská - Léčebna dlouhodobě nemocných

2. 10. 2012

Vážení,

chci Vám tímto poděkovat za vynikající péči, které se dostalo ve Vašem zařízení (LDN 2. patro č. pokoje 209) mojí matce paní Pavlíně Kádnerové. Byla přijata panem primářem Vraným, jehož zkušený lidský přístup a evidentně vynikající odborné znalosti velmi pomohly mémamince, která u Vás byla hospitalizována po operaci zlomeniny kyčelního kloubu. Posléze převzala oddělení paní MUDr. Nováková. Rovněž její péče a citlivost s jakou s pacienty jedná, její odborné profesní znalosti a laskavost je hodna díků. Vždy, když jsem maminku přišla navštívit a měla nějaký zdravotní problém (oteklá noha, bolesti břicha, zácpa, zvýšený tlak etc.) byly tyto potíže paní MUDr. Novákovou již u mé příští návštěvy (za 2-3 dny) vyřešeny, eliminovány. Výborná lékařka se srdcem na pravém místě.

Co se ošetřujícího personálu ve 2. patře týče, tam je možno mluvit jen v kladných superlativech. Všechny zdravotní sestry a ošetřující personál (paní Soňa, paní Katka, slečna Anna) jsou obětavé, milé, jednají se svými svěřenci s trpělivostí a porozumněním. V jejich případě je možno použít i tak silného výrazu jako, že jednají se svými svěřenci s láskou.

Vím, že nemluvím jen za mojí maminku, ale též za ostatní pacienty, se kterými jsem mluvila. S nimi, nebo s jejich rodinnými příslušníky. Atmosféra mezi vším ošetřujícím personálem a lékaři je uvolněná a příjemná.

Vřelé díky a gratulace ke zřízení špičkového pracoviště.

S přáním dalších úspěchů

Žaneta M., Praha

Nemocnice s poliklinikou Praha Italská - Urologická ambulance

29. 9. 2012

Vážení,

rád bych touto cestou vyjádřil pochvalu na adresu urologické ordinace /MUDr. Andrea Kastnerová, FEBU a sestřička Eva Lukešová/ v  nemocnici Dopravní zdravotnictví a.s., Italská 37. Byl to velice milý a lidský přístup k pacientovi.

Byl jsem 4.9.2012 na endoskopii, vyšetření jsem se bál a během léta jsem na blížící se datum stále myslel. Úplně zbytečně ! Zavedení cystoskopu vůbec nebolelo a trvalo krátce. Radím všem pacientům: veškerý strach nemá smysl.

S pozdravem Mgr. Otmar M.

Poděkování rehabilitačnímu oddělení

13. 9. 2012

Dobrý den, ráda bych se přidala k ostatním spokojeným pacientům. Chodím k paní doktorce Větvičkové a k fyzioterapeutce paní Štanclové. Už dlouho jsem nepoznala tak hodné, ochotné a milé doktorky. Paní doktorka Větvičková se mi věnovala jako málokdo a paní Štanclová je tak nabitá pozitivní energií, že od ní odcházíte s úsměvem a máte hezký celý den. Jsem opravdu příjemně překvapená, že se v dnešní době najdou tak strasně milé osoby v našem zdravotnictví. Kéž by jich takových bylo víc! Díky.

Poděkování Nemocnici s poliklinikou Praha Italská

18. 8. 2012

Dana Š.

Dobrý den,

ráda bych tímto projevila velké poděkování Nemocnici s poliklinikou Praha Italská a všem lékařům, které jsem měla možnost doposud poznat a kteří mi vždy věnovali a věnují skvělou péči na profesionální úrovni.

Od května letošního roku jsem docházela k pani dr.Větvičkové a pani Libichové na rehabilitace, jelikož jsem po výronu kotníku levé nohy. Nyní od července léčím zlomeninu palce u pravé nohy a byla jsem ošetřena na chirurgii panem Mudr.Tomášem Pospíšilem. Po šesti týdnech mi dnes byla lékařem sundána sádra a nyní se těším na dobu úspěšné rekonvalescence, pozvolného rozcvičování a rehabilitace.

Upřímně si vážím příležitosti a štěstí, které mě přes zdravotní trampoty dovedly až k Vám a já jsem měla možnost poznat příjemné prostředí této Nemocnice, špičkový personál s profesionálním a milým přístupem.

Ráda bych této nemocnici popřála mnoho štěstí a hodně spokojených a nadšených pacientů jako jsem já.

Věřím, že se toto poděkování dostane tam kam má.

S pozdravem a přáním krásného léta.
Dana Š.
 

LDN s rehabilitací 2. patro

7. 8. 2012

Věra K.

Děkuji lékařům i sestřičkám a ostatním zaměstnancům za vzornou péči a ochotu. Bylo mi tu s Vámi všemi moc dobře. Přeji Vám všem pevné zdraví a hodně úspěchů ve Vaší péči o pacienty i v životě. Ještě jednou vřelé díky: užila jsem si nemocnice až dost, ale zdejší prostředí je úžasné!

Nemocnice

7. 8. 2012

VJ

Vážený pane řediteli,

chtěla bych poděkovat za vstřícné jednání a ochotu Vašich zaměstnanců včetně recepce.

Byli jsme dne 12.7.2012 na vyšetření s naší 98-letou babičkou u kožní lékařky MUDr. Kaiserové a na očním odd. u MUDr. Dolejšího. jejich snaha, vlídné jednání a chování vůči babičce včetně jejich sestřiček si zasluhuje pochvalu.

Zejména bych chtěla poděkovat personálu oddd. B - LDN ve III. patře v čele se staniční sestřičkou pí. Babáčkovou, která se nás ujala při čekání na sanitku, a to s upřímným zájmem, zdali něco nepotřebujeme a se snahou pomoci. Opravdu nám velmi pomohla a zjednodušila naší návštěvu u odborných lékařů.

Skutečnost, že každý ze zaměstnanců nás při čekání na sanitku nenechal bez povšimnutí a nabízel pomoc, si zasluhuje velké poděkovfání. Ne vždy se totiž s takovým přístupem k pacientovi setkáváme.

Ještě jednou poděkování Vašim lékařům, sestřičkám, odd. LDN i recepci a přeji Vám i všem zaměstnancům hlavně zdraví a mnoho úspěchů ve Vaší práci.

S pozdravem

VJ

Pediatrie

1. 8. 2012

MK

Vážený pane řediteli,

rádi bychom touto formou vyjádřili poděkování oběma dámám z ordinace praktického lékaře pro děti a dorost, jmenovitě MUDr. Daniele Ondřichové Novákové a dětské sestře Pavle Bujárkové, kde jsme nedávno zaregistrovali svou čerstvě narozenou dceru. Výběr pediatra nebyl pro nás jednoduchý, a proto jsme nesmírně rádi, že jsme nakonec vypátrali ordinaci blízko domova s milým a zkušeným týmem lékařky a sestry, přičemž obě mají bohaté osobní zkušenosti s dětmi, nekonečnou trpělivost a nesmírně pozitivní vztah k dětem. Paní doktorka Ondřichová Nováková nám fundovaně zodpověděla nekonečný seznam našich dotazů a paní sestřička Bujárková nás odborně a trpělivě provedla opakovanými peripetiemi při kojení a základní péči o novorozené dítě, zcela určitě nad rámec jejích povinností. Po pravdě, na základě našich nepříliš pozitivních dlouhodobých zkušeností s českým zdravotnictvím nás jejich přístup nesmírně mile překvapil a není mnoho forem, jak jim za to poděkovat. Proto bychom jim rádi poděkovali také touto cestou a vedení nemocnice poblahopřáli za šťastnou volbu při jejich výběru. Jako mnohaletí klienti polikliniky zároveň oceňujeme přívětivé vybavení dětské ordinace i postupnou proměnu celé nemocnice v moderní budovu.

Držíme palce ve Vaší práci a ještě jednou děkujeme!

Vážený pane řediteli

19. 7. 2012

JUDr. MV

Vážený pane předsedo představenstva,

dovolte mi, abych se na Vás obrátil s následující prosbou. V období od 18. května do 4. července tohoto roku jsem byl hospitalizován ve Vašem zdravotnickém zařízení, konkrétně za účelem rehabilitace po totální endoprotéze levého kolena, a to v oddělení léčebny dlouhodobě nemocných ve třetím patře. Rád bych Vás požádal, zda-li by bylo možné formou, která je ve Vaší společnosti obvyklá při podobných příležitostech, vyjádřit uznání celému kolektivu tohoto oddělení a zejména paní MUDr. Novákové, paní Babáčkové a v neposlední řadě paní Bartůškové za excelentní péči a pozornost, která mi byla věnována po celou dobu mého léčebného pobytu.

Ačkoliv nejsem častým klientem zdravotnických zařízení v naší zemi, musím s velkým potěšením konstatovat, že přístup k pacientům ze strany lékařů, rehabilitačního, zdravotnického i obslužného personálu, jakož i denodenní vedení oddělení je na úrovni vysoce přesahujícím české standardy a je plně srovnatelné s obdobnými zařízeními v civilizované části Evropy.

Rád bych Vás ujistil, vážený pane předsedo, že toto oddělení budu s čistým svědomím doporučovat nejen svým kolegům, ale i svým osobním přátelům.

Ještě jednou vřelé díky!

S přátelským pozdravem JUDr. Martin V.

LDN 2. patro

19. 7. 2012

Luděk R.

Když člověk přijde z kterékoli (kromě ÚVN) nemocnice do zdejší LDN, připadá si jako v ráji - v první řadě pořádná - téměř omlazující koupel. A péče o pacienty vždy báječná a většinou s úsměvem, i když sestřičky mají svých starostí dost a dost. Člověk si tu připadá jako u maminiky. Díky za vzornou péči, která léčí.

TEP

17. 7. 2012

Marcel Š.

Vážený pane řediteli,

opakovaně jsem byl po TEP hospitalizován na odd. následné rehabilitační péče, III. patro. Chtěl bych poděkovat všemu personálu odd. pod vedením MUDr. Ivy Novákové a staniční sestry paní Babáčkové za velmi profesionální a vstřícný přístup. I prostředí oddělení je nestresující, velmi příjemné a čisté.

Děkuji,

Marcel Š.

MUDr. Filipová

27. 6. 2012

Pavla Vosková

Vážený pane řediteli!

V souvislosti se svými současnými zdravotními problémy jsem musela absolvovat vyšetření srdce, a tak se také dostala do ordinace paní doktorky MUDr. Anny Filipové do kardiologické ambulance vaší nemocnice. Považuji za štěstí setkat se s tak kvalitní lékařkou. její lidský přístup, pochopení a milé jednání, by mohlo být příkladem řadě jiných jejích kolegů. Oceňuji její vysvětlení prováděných úkonů vyšetření, a následně srozumitelné sdělení výsledků. Odcházela jsem s velmi dobrým pocitem, že i v dnešní uspěchané době, plné stížností na lékaře, jsem měla tak nevšední zážitek. Prosím Vás proto o vyjádření díků paní doktorce MUDr. Filipové a ocenění kvality její osobnosti i z titulu Vaší funkce.

Děkuji a přeji nám všem více takových lékařů.

Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

1. 6. 2012

Vladislav Hofman

Děkuji za péči a milé zacházení od všech pracovníků a zdravotního personálu. Byl jsem mile překvapen.

ZPP

1. 6. 2012

ČD a.s.

Dobrý den, byl jsem u Vás na ZPP a moc se mi u Vás líbilo. Sestřičky a lékaři byli příjemní . Děkuji

MUDr. Nováková

15. 5. 2012

Lenka Procházková

Vážený pane řediteli,

Vaším prostřednictvím bych chtěla poděkovat paní primářce MUDr. Ivě Novákové, staniční sestře Blance Babáčkové a celému kolektivu sester oddělení následné rehabilitační péče.

Můj manžel Ing. Jaroslav Procházka byl ve Vaší nemocnici hospitalizován na přelomu dubna a května tohoto roku. Velice jsem byla potěšena mírou péče, vlídností a vstřícností, která byla mému manželovi, který je těžce nemocen, poskytnuta. Děkuji též za zajištění stomatologického ošetření ve VFN. Manel v posledním roce navštívil řadu zdravotnických zařízení, a proto mohu srovnávat. Vaše zařízení poskytuje nadstandardní péči a pacienti se tam moc dobře cítí a rodinní příslušníci jsou bez starosti, protože o jejich blízké je tak dobře postaráno.

Moc všem ještě jednou děkuji, vážím si toho!

Se srdečným pozdravem

Lenka Procházková - manželka

Rehabilitační oddělení

8. 5. 2012

Vážený pane řediteli,

jsem jedna z pacientek, která u Vás ležela na rehabilitačním oddělení v r. 2010 a letos po operaci kyčelního kloubu. První operace byla v Kolíně (MUDr. Knobloch), druhá v Hořovicích (MUDr. Vaněček - leden).

Chci Vám poděkovat za to, že jste vybudovali tak kvalitní oddělení, kdy lidem vracíte chuť do života a chůzi v novém. DĚKUJI též všem za lidský a odborný přístup, vzácnou obětavost a trpělivost všech. Vedoucí lékařce, sestřičkám a rehabilitačním sestřičkám. S úsměvem a trpělivostí prostě navozují uzdravení. Obdivuji jejich tak náročné zaměstnání.

Jsem ve věku, kdy se bavíme hlavně o nemocích a vím, že všude tak obětaví nejsou. U Vás v nemocnici, u lékařů, které jsem navštvívila a navštěvuji jsem spokojená.

Můj tatínek byl celý život i za války strojvedoucí, chodila jsem sem s maminkou jako malá holčička na Smetanku a tak si připadám, že sem  patřím.

Děkuji, Eva Ježková

Centrum ortopedické péče

28. 3. 2012

R.B.

Chtěla bych poděkovat všem zaměstnancům - ortopedie, 2. patro za vzornou péči a milé chování vůči pacientům. Byla jsem mile překvapená.

Poděkování LDN stanice A

22. 3. 2012

V.D.

Chci touto cestou poděkovat všem zaměstnancům této léčebny za příkladnou péči a ochotu. Byla jsem zde velmi spokojená abudu ráda vzpomínat.

LDN - stanice B

16. 3. 2012

S.V.

Děkuji za laskavý a usměvavý přístup sestřiček, za péči, znovupostavení na nohy, báječné rehabilitaci a odborné péči doktorů. Všem přeji hodně zdraví, štěstí.

Poděkování

17. 2. 2012

J.K.

Chtěla bych Vám vyjádřit spokojenost a zároveň poděkovat za výbornou péči ve Vašem rehabilitačním oddělení. Příjemné zacházení, kvalifikovaný a milý personál na profesionální úrovni.

Poděkování zaměstnancům LDN

6. 2. 2012

I. Benda

Po operaci v Benešově jsem strávil několik dní v tomto rehabilitačním zařízení. Byl jsem velmi spokojen s ošetřovatelskou péčí, ubytováním, rehabilitací i se stravou. 

Myslím, že mi tento pobyt velmi prospěl, a proto všem děkuji!

Poděkování personálu chirurgie

25. 1. 2012

Jitka F.

Dne 25.1.2012 jsem čekala před operačním sálkem chirurgie. A od prvního otevření dveří na operační sál až do jejich zavření po skončených zákrocích jsem si myslela, že spím a mám sen. Protože tam byly profesionální sestřičky, které ještě při své práci stačily se mnou mile konverzovat (vlastně díky jim jsem si připadala jak při rozhovoru s přáteli) a také tam byl MUDr. Král, který je profesionální a ke mně byl i citlivý. Byl to prostě tým snů. A to, že to nebyl sen, mi dokázalo až mrazivé počasí při odchodu z nemocnice. Velmi jim tímto dopisem chci poděkovat. Jsou nejlepší vizitkou profesionality a laskavosti k pacientům Vaší nemocnice. Takových lidí je dnes jako šafránu. Proto bych byla ráda, aby se mé poděkování dostalo do rukou pana ředitele, který může být hrdý na to, že má v nemocnici tak úžasné lidi. A také je prosím odešlete MUDr. Královi. Zaslouží si, aby věděl, že patřím mezi ty vděčné pacienty, kterým bylo ctí se setkat s takovým profesionálem a jeho úžasnými sestřičkami.

Vyjádření spokojenosti

25. 1. 2012

Jitka Filipová

Dnes jsem byla v 7.15 hod na chirurgickém sále. Od otevření dveří až po jejich zavření po výkonu jsem byla překvapena milým chováním, nejen personálu, ale i pana doktora Krále. Jejich profesionalita se nedala přehlédnout, a díky nim, jsem vůbec neměla strach z výkonu a navíc jsme si ještě krásně popovídali. Tímto jim chci vyjádřit velkou vděčnost, protože takovýchto lidí je opravdu jako máku, a jsem velmi ráda, že jsou zrovna ve Vaší nemocnici, které jsem dlouholetou klientkou. Prosím, zda by tato pochvala mohla být předána i panu řediteli a týmu, který se mne věnoval s pečlivostí a s dobrou náladou. Ještě jednou moc děkuji a přeji všem jen spokojené pacienty.

Poděkování oční ambulance

26. 12. 2011

Hana Beňáková

Chtěla bych Vašim poděkovat p. MUDr. Petru Dolejšímu a jeho sestřicče p. Votánkové Blance z oční ambulance vašeho zdr. zařízení. 

Děkuji jim, za jejich velmi dobrý a profesionální přístup, zájem o problémy pacientů / co se týká jejich profese/, lidskost a cit a snahu o co nejlepší a nejrychlejší řešení těchto problémů v zájmu pacienta.

Poděkování personálu gynekologie

11. 11. 2011

Beata K., Praha

Moc bych chtěla poděkovat MUDr. Lence Vackové a sestřičce na gynekologii za profesionální a laskavou péči, kterou mi věnovaly. Velice si vážím jejich lidského přístupu, vstřícnosti a ochoty. Z ordinace jsem odcházela s úsměvem na rtu. Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně spokojených pacientek.

Beata K., Praha

Poděkování personálu rehabilitace

25. 10. 2011

L. P. Mělník, M. P., Neratovice

Děkujeme za veškerou péči, která se nám dostala v tomto zařízení. Děkujeme sestřičkám z rehabilitace (v Praze) za jejich příkladnou péči a též všem sestřičkám a lékařům z tohoto oddělení.

L. P. Mělník, M. P., Neratovice

Poděkování personálu rehabilitace

10. 10. 2011

L.P., Zličín

Chci tímto poděkovat sestřičkám i pánům doktorům a doktorkám. Svým přístupem pomáhají překonávat naše bolesti. Rád doporučím toto zařízení, pokud to někdo z mých známých bude potřebovat. Rehabilitační sestřička, která mě měla na starosti byla super a moc si jí vážím za její přístup k pacientovi.

Všem Vám dík. L.P., Zličín